Interrail jako starszy

Slow travel.
Relaxed and comfortable.

Start > Interrail jako starszy

Dlaczego Interrail jest tak popularny wśród starszych podróżników?

Lubię podróżować powoli, patrzeć, jak mijają mnie krajobrazy. Czytać książkę. Lubię mieć miejsce na nogi. Żeby się rozciągnąć. Wstać i przejść kilka kroków.

Moja podróż zaczyna się w środku miasta i przyjeżdżam do niego również w środku nowego miasta. Nie muszę jechać na odległe lotnisko. Bez męczącej odprawy.

Jest wiele miejsc, nawet mniejszych, do których mogę łatwo dojechać pociągiem. W całej Europie. Z dala od typowych szlaków turystycznych. Od Grecji po Norwegię. Od Szkocji po Portugalię.

Oprócz tych wszystkich udogodnień, podróżowanie pociągiem jest oczywiście także ekologiczne. Chcę pozostawić zielony świat moim wnukom.

Po prostu spróbuj. To doświadczenie, które zapamiętasz na długo. Jeśli masz jakieś pytania, polecam RailDude. Na tym forum uzyskasz pomoc. Na wszystkie pytania. I zawsze bardzo przyjazną.

Życzę Ci wspaniałej podróży! Pani Frida.

Pani Frida

Jako osoba starsza cieszę się prostotą i swobodą, jaką daje Interrail. Z czasem i muzą przez Europę, jak za moich młodych lat. Odwiedzanie kultury i starych przyjaciół.

interrail-discount.png

50 lat Interrail

Z okazji 50-lecia Interrail zawsze pojawiają się promocje rabatowe. Można je znaleźć tutaj.

Warianty i ceny biletów

Zniżkowe bilety Interrail są dostępne dla podróżnych w wieku 60 lat i starszych.

4 dni podróży w jednym miesiącu: od 221 EUR
5 dni podróży w jednym miesiącu: od 254 EUR
7 dni podróży w jednym miesiącu: od 302 EUR | bardzo popularne
10 dni podróży w ciągu dwóch miesięcy: od 361 EUR
15 dni podróży w ciągu dwóch miesięcy: od 444 EUR
15 kolejnych dni podróży: od 399 EUR
22 dni podróży z rzędu: od 466 EUR
1 miesiąc z rzędu: od 603 EUR | klasyk
2 miesiące z rzędu: od 658 EUR
3 miesiące z rzędu: od 812 EUR

Kup bilet Interrail bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej. Bilet Interrail można kupić jako bilet mobilny w aplikacji Interrail. Prosto i bezpiecznie.

Co to jest bilet Interrail?

Interrail to bilet kolejowy, który umożliwia podróżowanie w 33 krajach europejskich. Jeden bilet dla wszystkich krajów. Proste i elastyczne.

Interrail jest dostępny w różnych wersjach: na krótką wycieczkę po stolicach Europy. Albo na miesięczną podróż z północy na południe i ze wschodu na zachód. Wszystkie warianty biletów możesz znaleźć na tej stronie.

Uwaga:

  • Niektóre pociągi wymagają dodatkowej rezerwacji miejsca. Są to zazwyczaj pociągi dużych prędkości. Często jednak można tego uniknąć. Fred wyjaśni, jak to działa.
  • w pociągu nocnym musisz zarezerwować sobie miejsce do spania lub siedzenie, ale w zamian za to oszczędzasz noc w schronisku lub hotelu.
  • Interrail nie jest ważny w kraju, w którym mieszkasz. Masz jednak jedno wolne wyjście (wychodzące) i jedno wolne wejście (przychodzące). W przypadku tranzytu możesz na przykład skorzystać z taryf oszczędnościowych przewoźników kolejowych.

Gdzie kupić Interrail?

Interrail możesz kupić bezpośrednio na oficjalnej stronie Interrail. Bilet Interrail możesz otrzymać jako bilet mobilny w aplikacji Interrail. Proste i bezpieczne.

W jakich krajach jest ważny Interrail?

Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Kosowo, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Macedonia, Monako, Czarnogóra, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja i Wielka Brytania.

PL | DE | DK | EN | ES | FI | FR | IT | SE