Interrail jako młodzież i rodzina

Przygoda. Ale spokojna.
Wrażenia, które pozostały.

Start > Interrail jako młodzież i rodzina

Interrail jako młoda osoba

Dla nas, jako młodych podróżników, szczególny jest indywidualny charakter biletu Interrail. Możemy się swobodnie przemieszczać. Podążać za ładną pogodą. Dołączyć do innych podróżników, którzy jadą do kolejnej metropolii, na kolejną imprezę. Ale możemy też po prostu podróżować do najgłębszych zakątków północnej Szwecji.

Indywidualne podróżowanie i dostosowanie się do dostępnego budżetu jest dla nas tym, co czyni Interrail wyjątkowym.

Interrail jako rodzina

Obecnie podróżujemy jako rodzina z biletem Interrail. Jest to dla nas bardzo relaksujący sposób pokonywania dłuższych dystansów. Nawet czasami w wagonie sypialnym. Albo obiad w wagonie restauracyjnym w Europie Wschodniej. Wrażenia, które są również wspaniałe dla naszego syna! Zwłaszcza, że on również otrzymuje darmowy bilet Interrail (do 11 roku życia włącznie).

Dla nas Interrail oznacza: relaksującą podróż na długich dystansach. Wspólne przeżycia z naszym dzieckiem, które również podróżuje bezpłatnie z naszym biletem dla dorosłych.

Ceny biletów Interrail dla młodzieży
w wieku od 12 do 27 lat

Zniżkowe bilety Interrail są dostępne dla podróżnych w wieku od 12 do 27 lat.

4 dni podróży w jednym miesiącu: od 185 EUR
5 dni podróży w jednym miesiącu: od 212 EUR
7 dni podróży w jednym miesiącu: od 251 EUR | bardzo popularne
10 dni podróży w ciągu dwóch miesięcy: od 301 EUR
15 dni podróży w ciągu dwóch miesięcy: od 370 EUR
15 kolejnych dni podróży: od 332 EUR
22 dni podróży z rzędu: od 389 EUR
1 miesiąc z rzędu: od 503 EUR | klasyczny
2 miesiące z rzędu: od 548 EUR
3 miesiące z rzędu: od 677 EUR

Kup bilet Interrail bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej. Bilet Interrail można kupić jako bilet mobilny w aplikacji Interrail. Prosto i bezpiecznie.

Ceny Interrail dla rodzin
Dzieci do 11 roku życia podróżują za darmo

Bezpłatne bilety Interrail są dostępne dla dzieci do 11 lat w towarzystwie osoby dorosłej.

4 dni podróży w jednym miesiącu: od 246 EUR
5 dni podróży w jednym miesiącu: od 282 EUR
7 dni podróży w jednym miesiącu: od 335 EUR | bardzo popularne
10 dni podróży w ciągu dwóch miesięcy: od 401 EUR
15 dni podróży w ciągu dwóch miesięcy: od 493 EUR
15 kolejnych dni podróży: od 443 EUR
22 dni podróży z rzędu: od 518 EUR
1 miesiąc z rzędu: od 670 EUR | klasyczny
2 miesiące z rzędu: od 731 EUR
3 miesiące z rzędu: od 902 EUR

Kup bilet Interrail bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej. Bilet Interrail można kupić jako bilet mobilny w aplikacji Interrail. Prosto i bezpiecznie.

Co to jest bilet Interrail?

Interrail to bilet kolejowy, który umożliwia podróżowanie w 33 krajach europejskich. Jeden bilet dla wszystkich krajów. Proste i elastyczne.

Interrail jest dostępny w różnych wersjach: na krótką wycieczkę po stolicach Europy. Albo na miesięczną podróż z północy na południe i ze wschodu na zachód. Wszystkie warianty biletów możesz znaleźć na tej stronie.

Uwaga:

  • Niektóre pociągi wymagają dodatkowej rezerwacji miejsca. Są to zazwyczaj pociągi dużych prędkości. Często jednak można tego uniknąć. Fred wyjaśni, jak to działa.
  • w pociągu nocnym musisz zarezerwować sobie miejsce do spania lub siedzenie, ale w zamian za to oszczędzasz noc w schronisku lub hotelu.
  • Interrail nie jest ważny w kraju, w którym mieszkasz. Masz jednak jedno wolne wyjście (wychodzące) i jedno wolne wejście (przychodzące). W przypadku tranzytu możesz na przykład skorzystać z taryf oszczędnościowych przewoźników kolejowych.

Gdzie kupić Interrail?

Interrail możesz kupić bezpośrednio na oficjalnej stronie Interrail. Bilet Interrail możesz otrzymać jako bilet mobilny w aplikacji Interrail. Proste i bezpieczne.

W jakich krajach jest ważny Interrail?

Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Kosowo, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Macedonia, Monako, Czarnogóra, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja i Wielka Brytania.

PL | DE | DK | EN | ES | FI | FR | IT | SE